| DamianMihaita a întrebat:

Buna ziua! Am o problema cu Instagram: am dat o actualizare si acum nu mai pot intra in aplicatie ..imi cere o parola pe care o trimite pe un cont de yahoo la care nu mai am acces deoarece nu a mai gost folosita de peste 1 an ..instagramul e asociat cu Facebook...ce pot face sa-mi recuperez contul de Instagram. Multumesc! Zi frumoasa!

1 răspuns:
| Rokary a răspuns:

Ticket la Instagram, ceri să îți schimbe email-ul. Descrii problema și speri că te vor băga în seamă. Nu cred că au vreo obligație sa facă verificări, dar nici nu vor ignora ticket-ul, n-au cum. Ceva tot îți zic ei oficial.