| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua, am o problema cu lag-ul in jocuri. Am un pc bun (i5 8400 gtx 1050ti 4gb), dar am lag in GTA V chiar daca am setarile pe ultra sau pe low

3 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Ce sistem de operare ai?
Ai instalat driverul video? Windows 10 instalează un driver mai vechi dar e bun și acela. Poate nu ai un driver instalat.
Ai minim 8GB RAM?
Ai instalat toate acestea instalate?:
Microsoft Visual C++ Redistributable 2019
Microsoft Visual C++ Redistributable 2017
Microsoft Visual C++ Redistributable 2015
Microsoft Visual C++ Redistributable 2013
Microsoft Visual C++ Redistributable 2012
Microsoft Visual C++ Redistributable 2010

| Alexstefan35 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Da, am windows 10, am toate drive-urile instalate. Si da am 8GB RAM.

| Alexstefan35 a răspuns (pentru SilviaDulcik):

Da, am windows 10, am toate drive-urile instalate. Si da am 8GB RAM.