| SpirdusuVerde88 a întrebat:

Buna ziua. Am o problema cu tastatura..cred..Deci cand ma joc Valorant, incerc sa apas shift + W + D pentru a merge incet pe diagonala dar nu merge.tin sa precizez ca shift + W +A merge...dar pe partea dreapta nu merge.se blocheza...ce e de facut? am incercat sa dau update la driverele de la tastatura dar tot asa e.ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| AntonIacobescu619 a răspuns:

Unii campioni de pe valorant au piciorul drept stricat, iar altii cel sting stricat.