| Bianche23 a întrebat:

am si eu o intrebare, am jocul Picnic cuvant cu care m-am logat cu facebookul. Am nivel 1900, am avut tel stricat, l-am dus la garantie, acum am reinstalat jocul si am incercat sa ma conectez cu facebookul ca de fiecare data, nu ma lasa sa ma loghez, imi scrie nu avem permisiune. L-am instalat si pe tableta, era deja logat m-am deconectat si am incercat sa ma loghez inapoi si imi spune la fel, NU AVEM PERMISIUNE. A mai patit cineva? Ce pot face? Va rog sa ma ajutati. Mentionez ca atunci cand am primit telefonul si l-am instalat prima data a mers.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă, cel mai probabil, că nu ai acordat permisiune aplicației la ceea ce cere. Intra la setări, aplicații, intra în aplicația Picnic, apoi la permisiuni și oferă permisiunile care trebuie să le oferi.
Cam asta ar fi.