| RebekahMikaelson a întrebat:

Mi-am luat un iPhone 5 si nu mi se conecteaza la PC. Am iTunes instalat si prima data cand l-am conectat a mers, apoi in timp ce era conectat cu usb-ul a inceput sa faca figuri si se tot conecta si deconecta pana a ramas deconectat. Am incercat sa il mai conectez si nu a mai mers. Am dezinstalat iTunes si l-am reinstalat si nimic. Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Lunabrisa a răspuns:

Nu stiu daca e cazul tau, dar stiu ca la unele telefoane, PC-ul le vede ca pe o camera de filmat si in consecinta nu poti sa descarci nimic din PC pe telefon. Nu stiu daca exista o solutie, mie asa mi se intampla.