| StefyDaniel0102 a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o intreb
Ce jocuri imi merg pe un laptop Toshiba cu procesorul Genuine Intel CPU 2, 00 GHz, 2 Gb memorie Ram, windows 7 ultimate 32 Biti, Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family
Dar nu jocuri gen Cs, sau fifa 07 08, sau alte cacaturi miicci. ceva mai Good

Multumesc anticipat!

Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

GTA, NFS. Formula 1, Simulatoare, Sims 2, 3, sunt multe jocuri care iti merg!

2 răspunsuri:
| SQueeZer a răspuns:

In primul rand ai uitat sa ne prezinti placa ta video. In al 2-lea rand uite aici un site care iti va fi de folos:
http://www.game-debate.com/can-I-run/? EA
Bagi componentele tale ( procesor/placa video ), alegi jocul si iti va spune daca merge si cum ( Low/Medium/High/Ultra )

| StefyDaniel0102 explică (pentru SQueeZer):

Placa video Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family Video Ram 360 MB, Dedicated Video Ram 64 MB