| laurentiufilip a întrebat:

Ce driver bun stiti pentru placa asta video Intel(R) G41 Express Chipset mai precis pentru jocuri si daca da de unde sa-l iau PS Sistemul de operareŞ Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ala e driver-ul integrat in placa de baza. In afara de a-ti descarca cel mai recent driver dupa site-ul producatorului placii de baza, alt driver mai ok nu exista care sa si suporte.