| Adrian_George_1992 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Detin telefonul Samsung galaxy gt-i5500 android 2.1. La multe multe jocuri imi apare aceasta eroare :
Aplicatia Muter World (procesul com.ggpsgames.muterworld) s-a oprit in mod neasteptat. Incercati din nou, asta e un exemplu... ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Ibutbu a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic probabil ca jocurile acelea pe care le-ai jucat aveau o grafica peste telefonul tau astfel el nu poate suporta si iese din joc deci practic nu e vina telefonului!