| adiedge a întrebat:

Sall baieti. am si eu un samsung galaxi fit gt-s5670 si imi da urmatoarea eroare: Aplicatia Twlauncher (procesul com.sec.android.app.twlauncher) s-a oprit in mod neasteptat. Incercati din nou.

Deci ce problema are? Si cum o pot rezolva. Doresc a mi se spune cat mai explicit.

1 răspuns:
| iam2good2u a răspuns:

Expicit: 1.deschide pagini aurii sau google. 2 cauta pe google reparatii telefoane sau in pagini aurii service electronice. 3 vezi ca au numere de telefon. 4 pui mana pe telefon. 5 formezi numarul. 6 apelezi. 7 explici problema. 8 ceri adresa. 9 iesi din casa. 10 te duci la service. 11 lasi telefonul acolo. 12 astepti sa te sune cand e gata. 13 te duci inapoi dupa el (daca nu ai uitat drumul) 14 platesti. 15 saluti. 16 pleci. hai ca sunt putini pasi. sper ca ti-am fost de ajutor