| fata2011 a întrebat:

Buna ziua TPU! Tatal meu are un telefon samsung galaxy gt-15500 android.Mereu cand vrea sa descarce o aplicatie de pe market ii da o eroare, ne pare rau! Procesul android.process.media s-a oprit in mod neasteptat. Incercati din nou, cu optiunea inchidere fortata. Ma ajutati cum sa rezolv aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Vezi ca problema aare din 2 motive. Ele nu se pot rezolva decat intr-un singur fel: Conecteaza telefonul la calculator pe stocare masiva(sau stocare-ca producatorul costomizeaza). La contol panel, la pc, la folder options, la tabul view, scrie undeva show hidden files... selectezi si dai ok. Acum deschizi cardul si stergi folderele. android_secure; LOST.DIR si gata. Daca problema persista, cu programul de la Samsung fa un update. Sper ca te-am ajutat.