| ReTz a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare la CS 1.6 cu rezolutia 800x600 cand joc la 20-30 de secunde cam asa, sau depinde de faza jocului imi face un FRAME, imi palpaie odata repede negru, dar repede si imi fac numa 800x600, la 1024x768 nu are treaba deloc oare sa joc numa cu 1024x768? O suporta mai bine placa video sau ce ar putea fii?happy VA ROG ajutati-ma

1 răspuns:
| Andrey096 a răspuns:

Nu are treaba cu placa video...big grin. Dai clic la video si alegi optiunea D3D