| ReTz a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare la CS 1.6 cu rezolutia 800x600 cand joc la 20-30 de secunde cam asa, sau depinde de faza jocului imi face un FRAME, imi palpaie odata repede negru, dar repede si imi face numai pe 800x600, la 1024x768 nu are treaba deloc oare sa joc numa cu 1024x768? O suporta mai bine placa video sau ce ar putea fii?
VA ROG ajutati-ma

2 răspunsuri:
| nvm a răspuns:

Buna. Ce placa video ai? Cati herti ai pe desktop? Joci de pe steam sau valve?

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Joaca pe 1024x768. Placa video nu e compatibila.