| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, mi-am instalat minecraft 1.6.2 si aveam 1.5.2 si cand am intrat in singleplayer lag adica mi se misca sacadat dar in multiplayer nu am nicio problema.Mi-am reinstalat 1.5.2 si am exact aceeiasi problema.Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Alinn98 a răspuns:

Poate ai un Pc mai dus. Incearca sa pui tot la Video pe mediu, Render Distance pe Normal sau Low si mai vezi tu :d oricum update-ul asta e maricel deci o sa-ti mearga mai greu ceva timp

| Fanatiikon a răspuns (pentru Alinn98):

Numai gata facusem o prostie in setari si din cauza aia imi sacada.Acum am alta problema cand vreau sa intru intr-un servar zice proxy detected desi nu am proxy am intrat si pe un site care detecteaza daca folosesti proxy.Ce pot sa fac?