| slow0 a întrebat:

Salut, pentru cei care au ps3 si ps4 cum se misca Gta 5 pe fiecare din ele si singleplayer si multiplayer. Se misca sacadat sau ceva?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pe ps3 mai are momente cand merge nitel mai lent dar asta in singleplayer cand is zone aglomerate. In multiplayer nu am avut probleme(trebuie totusi sa ai in vedere si consola). Ps: am ps3. ps4 nu am, insa ruleaza mult mai ok decat ps3-ul. Pe ps4, ruleaza daca setezi calitaea 1080p60, fix cum e in video https://www.youtube.com/watch?v=V4wmtHYC7tE. Ideea e sa vezi cum merge cu 60 de cadre, ca asa ruleaza pe ps4, pe cand pe ps3 merge cu 30 cadre sau mai putin.