| Pacuraru_Macedon_1999 a întrebat:

Buna ziua!
Am un laptop destul de bun cu I7 gen 8 si 8GB de RAM. Acum 2 saptamani mergea perfect pe jocuri gen PUBG, World of Warcaft sau Lol cu pana la 60 de fps-uri.
Acum totul imi merge in maxim 10 cu totul pe low dupa ce am reinstalat WoW, nu anumite motive...care nu au de-a face
Care ar putea fi cauza si ce as putea sa fac? Laptopul este foarte bun si destul de nou

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai instalat din surse mai putin ''cunoscute'' exista posibilitatea sa ai virusii, Ai uitat sa mentionezi ce placa video ai. Ar putea sa fie un driver de vina.

| Pacuraru_Macedon_1999 explică (pentru Wr3nch):

Nvidia GeForce 930MX 2GB,