| phantom7 a întrebat:

Buna ziua am un monitor Philips 190 v am o problema la el imi arata pe ecran monitor controls locked am incercat si cautat pe net nu merge nimic daca puteti sa ma ajutati si pe mine

4 răspunsuri:
| ultrassss a răspuns:

Deci control locked... tine apasat butonul OK de la monitor 20-30 de secunde sau chiar mai mult daca mesajul dispare infige o scobitoare in marginea butonului big grin bafta

| phantom7 explică (pentru ultrassss):

Arata urat cu scobitoare si am incercat si cautat pe google cum sa il deblochez dar tot nu merge tot asa imi apare

| ultrassss a răspuns (pentru phantom7):

Ai incercat sa tii apasat?

| phantom7 explică (pentru ultrassss):

Da am incercat am si zis mai sus, nu stiu ce are asta e