| leonardleoffffff a întrebat:

Buna Ziua. Am un playstation4 si si am un abonament de ps4 care mai tine 14 zile. Am vazut in store un joc la reducere si doresc sa-l cumpar. The Witcher cu bani folosind cardul. Intrebarea mea este dupa ce dau la sistem ..initialize si sterg tot de pe el o sa am pe cont licentele salvate si tot ce am cumparat? Adica o sa pot sa descarc tot ce am cumparat de cate ori vreau pe acel cont indiferent ca au fost la reducere? Imi cer scuze ca ma repet dar mai pe scurt, pot sa descarc de cate ori vreau tot ce am cumparat gen jocuri la reducere, teme?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Da, nu conteaza cat platesti pe el atata timp cat e in cont.