| lexu23 a întrebat:

Daca imi cumpar un PlayStation4 si imi cumpar jocuri de la Altex, de pe net, etc, va trebui sa platesc abonament ceva pe luna sau pe an la ele sau la PlayStation4? Nu am avut niciodata si de aceea intreb. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca vrei sa joci online trebuie sa platesti abonament, 100 lei pentru 3 luni. In rest, jocurile cumparate sunt alte tale, nu mai platesti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți mă PC de gaming. E mai bun din absolut toate punctele de vedere.

| lexu23 explică (pentru anonim_4396):

Am vere deja dar vreau si PS4.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lexu23):

Dacă iei PS4 încurajezi comercializarea de exclusivități, nu degeaba gamerii de consolă sunt considerați "țărani jegoși".