| rudfy a întrebat:

Hei.tocmai mi-am cumparat un iphone 4s si vreau sa imi descarc jocuri si toate cele...dar trebuie sa imi fac cont pe apps store itunes si game center. problema e ca eu nu am carte de credi si nici parintii mei. exista vreun mod in care sa imi fac cont(in special pentru jocuri) fara carte de credit?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Sa stapanesti sanatos/sanatoasa noul iphone, sa ai grija de el. Uite aici o chestie care sper sa te ajute http://eu-simplu.blogspot.ro/......edit.html, eu cand a fost sa mi-l instalez, am cautat pe Gogu iTunes free download, si am dat de asta http://www.apple.com/itunes/ si poti sa arunci o privire si aici: http://www.youtube.com/watch?v=1K0cLRiecxU, sper sa reusesti, pa pa!

5 răspunsuri:
| Alexandraemy71 a răspuns:

Toata lumea e obsedata de iphone si nu mai stiu ce tablete...Acum ceva ani cu totii ne multumeam de jocul snake de pe telefonul noncolor al parintilor nostri! Acum daca nu ai Iphone sau tableta esti un nimeniChiar m-am saturat de atatea fite si de copii de bani gata care la 10 ani stau cu tigara in gura si se mandresc cu noile lor tablete! Cand eram mici nu stiam noi ce e aia tableta, stiam doar de tableta de ciocolata si aia cand ne permiteau parintii sa ne cumpere....ieseam prin drum si ne jucam de dimineata pana seara fara sa ne fie frica ca ne murdarim, am baut apa de la robinet, nu m-am spalat pe maini dupa fiecare atingere a unui obiect.Pot spune ca am avut o copilarie frumoasa, nu ceea ce este acum!

| rudfy explică (pentru Alexandraemy71):

Si ce imi zici mie? asta e viata! si e viata mea problema mea banii mei iphonu' meu. daca imi zici mie chestile astea chiar nu rezolvi nimic. daca tu erai o sarantoaca ca si altii.ce te iei de mine? ti-ai pierdut 5 minute din viata fara sa rezolvi nimic.

| Alexandraemy71 a răspuns (pentru rudfy):

Si daca ai iphone asta inseamna ca trebuie sa te dai mare cu el pe internet? Daca nu m-am dat mare ca am iphone sau nu stiu ce tableta asta inseamna ca sunt sarantoaca? Masoara-ti cuvintele si nu te mai mandri atata ca nici tu nu rezolvi nimic!

| rudfy explică:

Stii ceva? sunt un copil de bani gata asta e viata. da eu am o problema cu el iar site'ul asta e facut pentru a ti raspunde si a te ajuta niste oameni la probleme. nu m-am mandrit si ma doare in cur de tine. si masoarati tu cuvintele ca nu cred ca vrei sa ma cert cu tine.doar sunt un ''copi de bani gata "cum ai spus.

| johny92 a răspuns:

Te inteleg ca esti frustrata si nu iti permiti ce isi permit altii, du-te la munca si poate iti iei si tu. El/ea are o problema pe care incearca s-o rezolve, nu inteleg care e scopul discutiei tale pentru ca nu are nici o legatura cu subiectul. Atitudinea ta lasa de dorit, ce treaba ai tu cu altii ca au iphone si ce mai vor ei? Invidiosilor, asta e lumea din ziua de azi. Si crede-ma asa ceva vezi numai in Romania. Sa va fie rusine tie si astora ca tine. Esti genul de om, daca eu n-am de ce sa aiba altii. Ipocrit-o.