| cosmy200 a întrebat:

Ce sa fac daca atunci cand vreau sa descarc jocuri se pe app store imi zice ceva de U.S si ca daca vrau sa descarc aplicatia trebuie sa il cumpar sau ceva de genul.Nu stiti cum rezolv? Apropo, la ap cake cum sterg jocurile in descarcare care sunt pauzate? Funda+vot!

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Salut jocurile de pe app store se platesc majoritatea... si nu poti descarca doar cele free adica gratuite! Sper ca am fost de folos. Funda?