| adrian101 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez o consola de jocuri de la Sony. Insa am o dilema in alegerea intre doua console:ps3 sau sa astept ps4. am gasit consola ps3 cu fifa 2013 parca la un pret ff accestibil de 1000 lei. oricum am auzit ca ps4 va fi 299 dolari echivalentul a 1370 lei dar m-am gandit ca ar putea exista un adaos comercial ca de suntem in Romania... ofer funda raspunsului cel mai coplex si convingator.

1 răspuns:
| Krauser a răspuns:

Asteapta PS4.PS4 are componentele mai bune + ca daca abia a aparut vor fi ani buni de jocuri pe PS4, in schimb PS3-ul va ajunge ca PS2-ul