| teo812 a întrebat:

as dori sa stiu care este diferenta intre Xbox 360 fat,slim,pro, elite si arcade SI SA STIU DACA TOATE JOCURILE MERG PE TOATE MODELE, asta m-ar interesa cel mai mult si daca pe toate ruleaza si kinect-ul. Multumesc

1 răspuns:
| ssmecheru33 a răspuns:

Salut. Pentru Xbox 360 sunt jocurile : Grand Theft Auto 5, GTA 4, Assassin's Creed IV - Black Flag, FIFA 2012, Mortal Kombat Komplete Edition, Forza Motorsport, Halo 4, Pro Evolution Soccer 2013, Far Cry 3, Call of Duty 6 Modern Warfare 2 etc...