| maniac a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare am tot vazut pe net xbox 360 arcade sau arcade jasper ba am mai vazut xbox elite ba elite slim si tot asa, as vrea sa-mi le ajezati in ordine cronologica pana la ultimul care merge cu kinect, si sa-mi spuneti fiecare cu ce imbunatatiri a venit. FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS

1 răspuns:
| SaSwk3 a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei http://www.xbox.com/en-US/xbox360/consoles?xr=shellnav,dupa parerea mea, nu iti lua xbox, pentru ca ps 3 este mai bun. Oricum bafta