| anonim_4396 a întrebat:

As dori va rog sa ma ajute si pe cineva sa-mi fac un site(gratuit) dar fara trimiteri la o adresa sau alta de net...cineva priceput care vrea si poate da o mana de ajutor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LadyNaty a răspuns:

Te pot ajuta eu! Dar.zi'mi la ce fel de site te referi. Legat de ce anume.sau in ce domeniu.Adica hi5, facebook, blog.Sunt atatea.Sunt dispusa sa te ajut.Lasa'mi un mesaj.

| janvaljan a răspuns (pentru LadyNaty):

As dori o pagina gen blog, la care sa pot adauga articole iar altii comentarii* sa fie complexa dar in acelasi timp unica.*cam multe cer, nu?

4 răspunsuri:
| LadyNaty a răspuns:

Ok.Da'mi id'ul... ca sa'l facem happy!

| LadyNaty a răspuns:

Lasa'mi id'ul.Si iti fac eu blogul daca e!

| janvaljan a răspuns (pentru LadyNaty):

Ti-am trimis mesaj.