| Strepix a întrebat:

As vrea sa imi recomandati un volan pentru pc cu pedale + schimbator, rotirea sa fie mai mult de 180, iar pretul maxim de 200 de ron.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Strepix explică (pentru XyliGaming):

Are unghi de rotatie mic!

| XyliGaming a răspuns (pentru Strepix):

La 200 de lei asta este cel mai bun, care sa aiba toate cerintele.
Poti cumpara unul mai ieftin cu rotatie mai mare fara pedale sau unul fara schimbator.
In cazul in care nu vrei sa faci asta iti recomand sa maresti bugetul in timp.

| Strepix explică (pentru XyliGaming):

Am gasit 2 volane care sa imi indeplineasca dorintele acelea sunt:
Serioux SRXW-UNIV101
Serioux SRXW-UNIV10