| TriFazi a întrebat:

As vrea sa va pun o intrebare... sper sa ma puteti ajutahappy
Mai demult ma jucam un joc, tin minte ca incepeai intr-un lift, pe o baza spatiala unde era un loc special pentru a te antrena si prima misiune era sa tragi la tinta etc. dupa care trebuia sa mergi pe o planeta cu niste nave gen: Star Wars din alea care transporta mai multi oameni, bun, trebuia sa mergi pe o planeta cu dinozauri si in cele din urma sa te furisezi pe nava unui om rau al carui nume parca incepea cu "M" si sa mergi cu aceasta nava pe o planteta unde erau roboti care semanau R2D2 din Star Wars
P.S grafica jocului semana cu cea din Half Life 1

5 răspunsuri:
| Rebeca120 a răspuns:

Buna!
Hmm parca se juca un prieten de al meu poate o sa il intreb cum se cheama si o satil dau happy fundita?

| TriFazi explică (pentru Rebeca120):

Bine....astepthappy

| Rebeca120 a răspuns (pentru Rebeca120):

Sorry amicul meu mia zis ca jocul acela numai e din pacate

| TriFazi explică (pentru Rebeca120):

Ok, da nu il poti intreba sa-mi zica care ii numele jocului...ca daca il aflu atunci in pot cauta pe net.

| TriFazi explică (pentru Rebeca120):

Bun, nu stie macar cum se numeste ca il caut eu...