| frumosul1 a întrebat:

cum pot hosta un server de metin2 gratis fara sa tin pc-ul deschis? sa nu consum prea mult curent si sa nu-mi stric pc-ul! un tutorial, va rog! DAU FUNDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

1 răspuns:

Scuze dar nu stiu dar te rog cand o sa fie gata serverul damil si mie sa joc si eu yahoo id : paulyosuntyo
PS:a da scrie pe google cum pot hosta un server de metin2 gratuit TPU si o sa iti de intrebari similare cu a ta puse de altii pe TPU si poate o sa gasesti raspunsul