| Chicharito a întrebat:

Cum sa imi adaug la metin2 imbunatatiri la arme? Voi cum le-ati pune?

Răspuns Câştigător
| Sinitar a răspuns:

Te contrazic legea pentru ca exista menti 2 privat server... si acolo nu iti trebuie bani reali pentru asa ceva

2 răspunsuri:
| W1z4rd a răspuns:

Se zice bonusuri, nu imbunatatiri.Ca sa adaugi bonus,trebuie sa cumperi obiectul "Vrajire item"(sau ceva de genul).Il iei cu bani reali de pe site desi iti recomand,cel mai bine, sa te lasi de metin. Daca nu bagi bani, nu are farmec jocul...

| Chicharito explică:

Ma eu joc privat si nu imi venea in minte cuvantul bonus am bonus dar cum sa le pun strategie, dex? atac?