| ToT3U a întrebat:

Cum adaug arme noi CS (nu se le inlocuiesc )

3 răspunsuri:
| DarkDV a răspuns:

Nu cred ca ai cum. daca ai face asa ceva ar trebuie sa modifici o complexitate de fisiere si sa adaugi ..si multe imbarligaturi acolo ...Deci nu se poate

| alynut99 a răspuns:

Cati ani ai frate 10? unde ai mai auzit tu sa mai adaugi arme in cs? si de ce ai vrea sa mai adaugi? adica cand joci pe un sv tu sa joci cu 5 arme de o data sau pentru ce vrei mai multe? nu se poate frate! poti pune doar skinuri sa le inlocuesti pe cele vechii!

| ToT3U explică:

Dar la CS global offensive sunt mai multe arme big grin!