| EcKood a întrebat:

Am o intrebare legata de metin2 de curand maim facut un server privat de metin2 si ma chinui intruna sa adaug arme noi de gm ma poate ajuta cineva va rog frumos.Multumesc,

5 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Vezi tutoriale pe internet de Metin2 : http://tutoriale-metin2.forumz.ro/
Pa, pa

| Wihaela a răspuns:

Poi in primul rand ce server ti-ai luat? DAK AI unitedu` iti cad la arme si la armuri de...pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog care aveti cont pe metin2 supreme spuneti-mi va rog mersi mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, va rog care aveti cont pe metin2 supreme bagati id:adyitza95@yahoo.com plzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BiBi daca sti sa joci metin o sa vezi ca pana si ro este foarte usor dar daca nu sti...pana si la sv privat zici ca sunt praff sa stii ca United est tare daca ai lvl mare asa ca nu mai spune tu