| Ban_Sidy_1997 a întrebat:

De câteva luni am început să joc PUBG MOBILE. Am făcut un cont, dar cum eu nu prea eram in tema cu jocul nu am stiut de ce nu merge microfonul. Am aflat ca daca nu ai o vârstă anume nu poti folosi microfonul. Am făcut alt cont si il puteam folosi până acum vreo săptămână. Nu stiu daca este de la update, dar l-am dezinstalat si reinstalat si nimic. Nu înțeleg de ce nu il mai pot folosi, ma poate ajuta cineva?

DAU FUNDĂ

1 răspuns:
| prodatory2k a răspuns:

Cred ca este din cauza setarilor. Atat la Android cat si la ios trebuie sa-i permiti aplicatiei sa-ti foloseasca microfonul, din setari.