| Emy_Emma_1995 a întrebat:

De ceva timp ma joc FISHAO pe google si caut un cont de nivel 20, dar cand am spus asta in public am primit ban pe chat o saptamana. Oare de ce?

Răspuns Câştigător
| bloody_2669 a răspuns:

Conturile sunt proprietatea companiei, nu a ta, acestia rezervandu-si toate drepturile asupra lor iar prin acest fapt iti este interzis castigul de bani reali pe "barba lor" cum s-ar spune. Cel care iti vinde contul castiga niste bani pe ceva ce nu ii apartine.