| johnlaurentiucena a întrebat:

Buna ziua eu am server de metin cu hamachi si nu stiu cum sa fac sa bag si alti playeri am dat clientu la alti si hamachi si ai schimbat ip din MC din client si tot nu merge apare (apare eroare la conectare servar) ce sa fac? puteti sa-mi dati raspunsul si pe mess : morar.laurentiu@yahoo.com

dau pamblica! + vot

6 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

Lor le dai client cu IP-ul tau normal (ex : 92.33.47.81).
clientul tau trebuie sa aiba in mc.txt.100 la final; ex : 92.33.47.100 (deoarece tu esti host-ul, de-aia pui.100)

| johnlaurentiucena explică (pentru Meheツ):

Sall

| johnlaurentiucena explică (pentru Meheツ):

Mz de raspuns voi vedea daca nere (daca mere iti dau pamblica

| johnlaurentiucena explică (pentru Meheツ):

Zi ca ai luat un client de pe net cu mc si ai scris ip si 100 la sfarsit si ai si hamachi si nu merge apare eroare conectare servar

| johnlaurentiucena explică (pentru Meheツ):

Bagatimi messu ca nu prea pot vb ca lumea cu voi

| noname956 a răspuns:

Zi-le sa-si dezactiveze firewall de la windows si de la antivirus. Asa pateam si eu pana nu l-am dezactivat nu mi-am mers! Si daca nu ma insel si tu trebuie sa-l dezactivezi.
Stiu ce spun si eu am server, in lucru!