| KiLLr0Y a întrebat:

eu ma joc cs go si vreau sa inteleg cum sta treaba cu rank up-urile.Am citit pe net ca Cate puncte trebuie, aproximativ, pentru fiecare rankup:
Silver 1 >- Nu trebuie puncte pentru acest rank, este cel "basic".
Silver 2 >- ~150 puncte.
Silver 3 >- ~300 puncte.
Silver Elite >- ~550 puncte.
Silver Elite Master >- ~800 puncte.
Gold Nova 1 >- ~1300 puncte.
Gold Nova 2 >- ~1500 puncte.
Gold Nova 3 >- ~1800 puncte.
Gold Nova 4 >- ~2000 puncte.
Master Guardian 1 >- ~2500 puncte.
Master Guardian 2 >- ~2900 puncte.
Master Guardian Elite >- ~3200 puncte.
Distinguished Master Guardian >- ~3500 puncte.
Legendary Eagle >- ~4000 puncte.
Legendary Eagle Master >- ~4800 puncte.
Supreme Master First Class >- ~5500 puncte.
The Global Elite >- ~7000 puncte.

De unde stiu cate puncte am si cate imi mai trebuie.Tin sa mentionez ca sunt gold nova 2. Ofer Funda!

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nimeni nu stie... cei de la valve nu au dat multe detalii despre acest sistem de rankup. Daca lumea ar stii ar trisa ca sa avanseze mai repede.

1 răspuns:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Mai ales dupa ultimul update la rankup. Era o vreme in care daca castigai 1, 2 meciuri iti dadea rankup. Acum... trebuie sa castigi o gramada...