| GamerulUnicat a întrebat:

Buna ziua fani TPU! V-as ruga frumos sa imi spuneti si mie un Metin2 care are bonusuri maricele...De exemplutongueutere 50/100, Vitalitate 50/100, Inteligenta 50/100 si Deterxitate 50/100 si daca ar fi chiar si cu 40 la fiecare este excelent, macar sa fie maricele bonusurile. GentongueVP-PVM. Level:250.Rate intre 500 si 1000.

3 răspunsuri:
| GamerulUnicat explică:

Mai astept raspunsuri...Cine imi da cel mai bun raspuns ii dau fundita!

| Norberth a răspuns:

Pai ar fi Epical mt2 dar bonusurile maxime sunt 20. Iar ratele 550% cateodata si 750%. Este un server PvP-PvM, se creste ff bine iar itmle le faci usor. Este permis switchbotul si avem si pus un switchbot in metin. Serverul are bns 6-7, dar care nu este inclus in switchbot. Bafta este un server bun te astept.

| GamerulUnicat explică (pentru Norberth):

FyreStyleFyro cat e level maxim?