| Alesto93 a întrebat:

Buna ziua Hitman Absolution merge pe windows xp? Ca l-am instalat si imi zice The application has failed to start because dxgi.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem. Imi poate spune cineva ce trebuie facut sa mearga si mie acest joc? dau funda happy Multumesc frumos. Craciun Fericit!

1 răspuns:
| GEOgeorge456 a răspuns:

Nu cred ca iti merge am vazut ca trebuie windows vista sau 7 vezi la ''can you run it''