| Timotey99 a întrebat:

ieri mi am instalat windows 10 si am observant ca in gta 5 am drop frame.Mentionez pe windows 7 nu aveam aceasta problema.
Am 8 gb ram dual core g4400 si gtx 1050 ti.Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| KennyRSS a răspuns:

Sincer nu stiu, dar ar putea fi procesorul slab. Dar ai zis ca in Windows 7 nu aveai aceasta problema. Poate trebuie sa mai astepti si nu vei mai avea, ori nu este prea compatibil PC-ul tau cu Windows 10. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| alexboss2020 a răspuns:

Nu e din cauza la windows, schimbati procesorul cu un i3 sa i5 si o sa vezi ca o sa iti mearga bine gta v