| raul93 a întrebat:

Buna ziua mi-am bagat de curand fibra optica si as vrea sa imi reinstalez windows-ul. Tipul care mi-a bagat fibra optica a spus ca de fiecare data cand reistalez windows-ul trebuie sa intru in setari si sa refac conexiunea dar eu nu am mai facut conexiune pe windows 7. Tin sa mentionez ca am RDS&RCS. daca ma puteti ajuta dupa ce refac conexiunea primiti funda

Răspuns Câştigător
| bogdanstelistul a răspuns:

Control Panel - Network and Internet - Set up a new connection - Connect to Internet - Broadband - Bagi user si parola pe care trebuie sa le sti si cam atathappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca cei de la RDS&RCS folosesc pentru conectare conexiune cu user si parola.