| Gabriel_Kosmyn_1999 a întrebat:

mi-am reinstalat cs 1.6 pe steam si cand intru in el nu mi se vede imaginea pe tot ecranul in parti se vede negru, stiam mai demult o comanda care o puneai in set launch option, ma poate ajuta careva?

3 răspunsuri:
| IonutzuOoO a răspuns:

E de vina PLACA VIDEO.Sau versiunea de unde ai downloadato.Eu mi-am pus alta placa video si nu-mi mai face asa.Si mie imi facea asa.

FUNDA!

| Gabriel_Kosmyn_1999 explică (pentru IonutzuOoO):

Cum sa fie de la placa video, nu numai eu am problema asta (plus ca mi-am facut pc acum 2 luni si am dat 15 milioane pe ea)

| IonutzuOoO a răspuns (pentru Gabriel_Kosmyn_1999):

Eu asa am facut.