| Aceber29 a întrebat:

Buna ziua. Momentan sunt in Germania și mi am achiziționat o cartela paysafecard dar nu mi-am dat seama că nu funcționează pe contul din Romania de paysafecard. Cine mă poate ajuta cu un cont paysafecard pentru o singura tranzacție de 10 €? Menționez că nu am sim de Germania și nu am cum sa îmi creez cont ????

2 răspunsuri:
| Ald95 a răspuns:

Funcționează și în ro dar trebuie sa îți alegi moneda care este euro și își face singur convertarea
Hai și tu pe https://bestehammer.forumgratuit.ro
Și joacă-te pe noul nostru server de CS 1.6 mod Classic Cautăm Admini +Staff Forum, poți sa faci acum repede o cerere pentru amândouă grade

| Catalinab900 a răspuns:

Buna! te pot ajuta eu!