| IliadisJunior a întrebat:

o intrebare pentru cei ce au windos 7. Cand instalez jocuri la sfarsit imi arata niste casute unde sa bifez daca veau sa instalex directx sau Microsoft c++ etc.Bifez si cand dau finish da eroarea asta Unable to execut file Create procces failed, code 740 the requested operation requires elevation. ce sa fac funda! va rog spuneti-mi ce solutie am

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza din nou jocul!
DA click dreapta pe executabil joc (numele-jocului.exe) și selecteaza "Executare ca administrator" -> porneste instalarea.