| Robert2090 a întrebat:

Mi-am luat GTA V si cand il instalez imi da eroarea,, Decompression failed with error code -14``,,unable to execute file.
c:\ grand theft auto\installers\social club v1.1.58 setup.exe
Create Process failed; code 267.
The directory name is invalid.``, Si nu pot sa dau recheck pentru ca l-am mutat in alta parte.

2 răspunsuri:
| elvisel a răspuns:

Incearca asta.cand jocul te intreaba unde vrei sa il instalezi, schimba directorul, si nu il lasa sa se instaleze in C;\Program files\... instaleaza-l in C:\GTAV(de exemplu)

| Doodleskull a răspuns:

Cazul 1 jocul e pirata. Cauta in alta parte alta versiune de gta 5
Cazul 2 jocul e cumparat. poate nu ai pc suficient de bun (asta intra si la cazul 1). alta varianta nu ar exista in afara sa vinzi gta ul