| Framțescu a întrebat:

Buna ziua, sunt Ioan, am 14 ani și joc fortnite. Am inceput parca din chapter 2 sau 3 nu mai tin minte și am renunțat. După aceea am văzut că este zero build și am inceput sa joc doar că vreau sa joc originalul. Și aș vrea un antrenor dar nu găsesc să mă învețe tot. Eu nu sunt toxic sunt creștin. Daca e gratis e bine daca nu macar 5 lei. Dar ar fi bine gratis. Aș vrea să nu fie toxic să ma susțină mereu și să nu râdă de mine daca nu știu. Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Daniela111111 a răspuns:

Ba frate hai ca te ajut eu

| Framțescu explică (pentru Daniela111111):

Buna dimineața mulțumesc mult hai sa vb pe discord ioanfrantescu#9639

| Framțescu explică (pentru Daniela111111):

Mă mai ajuți?