| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua toata lumea. Asi dori sa ma apuc din nou de metin2 alaska, dar nu m-ai am cont. Mi-a fost spart de un prieten acum ceva timp, Deea nu a putut sa ma ajute nu stiu din ce motiv. Asa ca m-am lasat. Acum as vrea sa ma reapuc, deci, daca are cineva un cont in plus va rog contactati-ma.

2 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Degeaba cersesti, nu o sa primesti nimic. Fa-ti un cont nou si incepe totul de la 0 sau pur si simplu cumpara un cont.

| anonim_4396 explică (pentru Ch0co):

Pai sper totusi ca este cineva ce are un cont ce nu-l foloseste, fiindca chiar imi este greu sa o iau de la capat, sa farmez si sa cresc din nou.