| flaviuswar26 a întrebat:

Buna ziua TPU! am o problema cu gta san andreas... can vreau sa intru in el imi da o eroare *please remove disc from current CD/DVD drive and insert the original disc in another drive E:.* ce trebuie sa fac sa imi mearga... (in SA-MP imi face la fel)

Răspuns Câştigător
| Bunocul a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/26ITDARIVB6P/Crack-GTA-San-Andreas-zip.html
Downloadează asta şi pune-l peste.

2 răspunsuri:
| FlorinFlorin221 a răspuns:

Trebuie sa descarci crack-ul si sa il bagi in folderul cu gta-ul san andreas

| FlorinFlorin221 a răspuns:

Trebuie sa descarci crack-ul si sa il bagi in folder-ul cu gta-ul san andreas.