| Cold a întrebat:

Buna Ziua TPU!
Am si eu o intrebare. happy pe calculatorul meu am un sistem 5.1 surround ( 5 boxe si un subwoofer) si am probleme cu sunetul la anumite jocuri. unele voci se aud mai incet sau infundate. dar in afara jocurilor totul merge fara nici o problema. am ultima versiune de driver audio instalat. stie cineva de ce apare aceasta problema? Multumesc

2 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Am vazut jocuri care au seteri speciale la sunet dar daca spui ca in afara jocurilor sunetul e bun nu am nici o idee.

| anonymoussses a răspuns:

Salut, incearca sa iti pui un directx, ce versiune vrei tu sau cel putin vezi ca la anumite jocuri scrie acolo la cerinte ca au nevoie de directx9 sau de exemplu directx10 alt ceva nu cred ca are doar sa modifici sunetele din joc