| Geo4ALL a întrebat:

Buna ziua TPU ! As avea o intrebare legata de jocul metin2ro.
O "platosa dragon" de lvl 42 de razbonic +9 poate sa ajunga la 55kk ? Pe metin2RO.

4 răspunsuri:
| Zo0omy a răspuns:

Salut,eu joc pe corvus si cu 2k pv si pietre +4 e 40-48kk da nu 55kk.

| Kaennox a răspuns:

Nu prea...prea mult... daca are cam multe bonusuri ca pe private mai merge.laughingwinking

| EdyJm3k3ru a răspuns:

Niciun caz!laughing)cel mult 40kk

| Geo4ALL explică:

Eu joc pe Draco si nu stiu mi se pare exagerat si 40kk. Adica dragonul nu se mai poate folosi dupa lvl 61 chiar daca este +9. In acest caz nu prea cred ca cineva sub lvl 61 ar avea sau ar fi dispus sa dea atat pe un dragon pe care nu o sa-l mai tina decat cel mult cateva lvl.