| albutzu a întrebat:

Buna ziua TPU as dori sa imi dati si mie niste jocuri gen NFS dau funa!

Răspuns Câştigător
| ŞmecheruDeTreabă a răspuns:

GT (Gran Turismo)! Nu e chiar ca NFS, dar poti face curse cu multe masini (stock-uri), printre care si cele de curse. De asemenea, ai o "viata" in care faci teste de condus (cu cat faci mai multe poti primi masini) cu aceste premii castigi curse pentru bani din care iti cumperi alte masini, pentru alte curse (cursele au niste termeni stricti pentru masini). P.S.: Aceasta descriere a fost a jocului GT 4!