| Alexakos a întrebat:

va rog cine poate sa ma ajute. de un timp nu stiu de ce internet explorer nu mai lucreaza. intru pe el. se deschide norma dar nu imi apare nici un motor de cautare sau cum se numesc paginile. nimic. si pot sa scriu la link orice ca tot nu face nimic. ramane pagina alba doar. am intrat la setarile din control panel si am dat resetare la internet explorer dar tot la fel. sa reinstalez nu merge. am reinstalat de vreo 5 ori. nimic. si nu il gasesc niciunde in calculator cu nici un program de curatare. ca si cum nu ar exista. dar culmea ca de in bara de start exista.

va rog dau funda cine ma poate ajuta

4 răspunsuri:
| Dennisz a răspuns:

Sfatul meu este sa iti pui Google Chrome!

| AlexbrUneTu a răspuns:

Poate ai versiune mai veche la internet explorer

| Alexakos explică (pentru Dennisz):

Il am... dar am nevoie si de explorer pentru a vedea canale online

| Dennisz a răspuns (pentru Alexakos):

Pai deja se schimba problema.
Tv online poti sa vezi si cu Mozilla, Safari.
Ai nevoie doar de ceva plugin-uri, sau mai corect ar fi sa iti descarci un program special pentru a vedea canale online.