| pepy63 a întrebat:

Bună ziua,va rog sa ma ajutați pe mine cu o problemă. Am o problemă, am u laptop, vreau sa stiu cum sa ma conectez la înternetul de pe telefon.Menționez ca am internet pe abonamentul de voce.Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Alex_9631 a răspuns:

Cauta pe telefon Hotspot, si dupa de pe laptop activezi Wifi si iti gasesti telefonul. Trebuie sa ai date mobile active. Bineinteles telefonul trebuie sa aiba antena Hotspot si laptopul trebuie sa aiba antena Wifi. Daca descriai ce telefon si ce laptop iti confirmam ca pot 100%. Fara ele te poti conecta cu cablul de date si programul telefonului din PC.

| pepy63 explică (pentru Alex_9631):

Multumesc,raspunsul tau mi-a fost de mare ajutor.o zi placuta.

1 răspuns: